אודות

חברת קודו- אודיו הוקמה במטרה לספק לחובבי המוסיקה חווית האזנה ייחודית ומרגשת באמצעות פתרונות איכותיים וחדשניים ביותר הקיימים בשוק במגוון דגמים ורמות מחיר.

החברה משווקת מספר מותגים, העיקרי הינו המותג השוויצרי הנודע REVOX  ולצדו מערכות של חברות בוטיק מתמחות המשלימות את קו המוצרים לפי טעמו האישי והעדפותיו של המאזין.

איכות השמעת המוסיקה, איכות המוצר, עיצובו ופשטות הפעלה בצד חידושים טכנולוגים מובילים, הם הפרמטרים שהנחו את החברה בבחירת המותגים והמוצרים שבחרה לייצג.

החברה עוסקת ביבוא שיווק והפצה של מוצרי אודיו, מתמקדת במערכות שמע דו ערוצי, מערכות   muitiroom  מבוססות על רשת ביתית ומערכות בתים חכמים לצרכנים פרטים.

בנוסף, מציעה החברה פתרונות מרובי משתמשים עבור משרדים מלונות בוטיק, יעוץ והכוונה לאדריכלים ומתקינים.

מוסיקה הינה  אהבתנו האמתית ,בשל כך אנו מאמינים בפתרונות איכותיים, כפי שניתן וצריך לשמוע אותה.

כך אנו נוהגים גם עם לקוחותינו – באהבה, בסבלנות, בהתייחסות והתאמה אישית.

רועי

עסק בשנות ה-90 במכירת ציוד אודיו משובח, למד מנהל עסקים ועסק בניהול חברות בתחום טכנולוגיה ושירות, מביא עמו ניסיון ניהולי עשיר בתפקידים בכירים. במקביל לעיסוקיו לא זנח לרגע את אהבתו הגדולה למוזיקה ולאיכות השמע.

אוהב פיסול, קומפוזיציה ומרחב, אך אהבתו הגדולה הנה מוסיקה, חש חשיבות וכבוד לאופן שמיעתה פינה מיוחדת שמורה אצל רועי ליפן וליוהאן סבסטיאן באך.

Milestones

גיא

נגן סקסופון חובב, מהנדס תוכנה, אבא, פריק של קפה רוכב אופנים, חובב ג'אז עם אהבה מיוחדת לג'ון קולטריין. גיא מוביל בחברה את נושאי הטכנולוגיה, החדשנות, המחשוב והרשתות.

Milestones

נטע

אחראית על הניהול האדמיניסטרטיבי והנהלת החשבונות של החברה. אוהבת את השקט שבין הצלילים.

Milestones