מותגים

Revox

למעלה מ- 60 שנים מוכרת חברת REVOX השוויצרית בקרב חובבי האודיו כשם דבר המתאפיין באיכות מוצר, איכות צליל ושירות יוצא דופן ללקוחותיה. מוצריה כדוגמת טייפ הסלילים REVOX A77 , שיצורם הופסק לפני שנים רבות, עדיין מהווה רפרנס ונתפס כמוצר אודיופילי איכותי.

מסורת זו הינה חלק מערכי החברה גם היום ומוצאת ביטוייה במושג טכנולוגיה מודולרית הנותנת מענה לשדרוג המוצרים בהתאם לצרכים האישים והתאמתם לחידושים בעולם טכנולוגי משתנה, תפיסה המייתרת הצורך בהחלפות תוך חסכון ללקוח בהוצאות מיותרות.

אבל…גם הטכנולוגיה הטובה והמתקדמת ביותר טובה רק אם היא משרתת נאמנה ו"בידידות" את המשתמשים בה. מערכת REVOX הייחודית מציעה לבעליה אופציות שדרוג שונות על בסיס הציוד הקיים, תוך הקפדה כי קלות ההפעלה תישמר, הפונקציות החשובות ביותר נשלטות בלחיצת כפתור וזאת בשילוב עיצוב אסתטי ומודרני.

במהלך השנים התפתחה גאוות משתמש להיות בעלים של מוצרי REVOX הודות למגוון גדול של רמקולים בעלי צליל מעולה, מגוון מוצרי הגברה ומקורות שונים , כאשר מגוון המוצרים מקפיד להציע עיצוב מרשים המשתלב בעידון בסביבתו.

מחלקת השירות הטכני מייצרת פתרונות גם למוצרים בני עשרות שנים, מוצרי המותג שומרים על ערכם כמשומשים ואף קיימים מועדוני אוהדי המותג וסחר באתרים המקוונים תוך שמירה על מחירים גבוהים בשוק היד השנייה.

אופי נגינת המוסיקה בצורה הטבעית ביותר הם אלו שאפיינו את REVOX מימי ראשיתה והיו אלו שזיכו אותה בפרסים בינלאומיים רבים, הינם עדות לאיכותה ופעילותה של החברה והינם ממאפיינה החשובים ביותר גם בקו המוצרים העכשוויים, השילוב של טכנולוגיה, חדשנות, עיצוב וצליל משובח הינם מאפייניה החשובים גם היום והם אלו המגדירים את מעמדה הבינלאומי גם היום.

Stirling broadcast

יצרן רמקולים בריטי המייצר ומתכנן רמקולים במסורת בניית הרמקולים של ה-BBC .  Stirling החלה את פעילותה באנגליה כחברה העוסקת בתיקון ומכירה של רמקולים מקצועיים עבור אולפנים וחובבים מושבעים של הרמקול הקלאסי LS 3/5 a.

לאחר סיום פעילותה של חברת "רוג'רס" קנתה את מלאי המוצרים והחלפים שלה והרחיבה פעילותה לייצור ותכנון רמקולים על פי רשיון וסטנדרטיים של מהנדסי ה-BBC .

בשנים 2002-2001 זכתה החברה בביקורות נלהבות לאחר הצגת דגם משופר שכלל אלמנטים חדשים מתוצרת KEF ושיפור ניכר באיכות הקרוסאוברים.

מגמה זו של שיפורים וחידושים הינם ממאפייני החברה- כיום משתמשת החברה באלמנטים תוצרת החברות המובילות Seas ו Scanspeak.

בשנת 2011 הרחיבה החברה את קו המוצרים והוסיפה סאבוופר ייעודי לדגם LS 3/5 הנקרא  AB-2 וכן רמקול state of the art מדגם LS 3/6

בשנת 2013 הוצג רמקול מדגם SB-88 בעל מאפייני צליל של אחיו הגדול LS 3/6 , באריזה קטנה ומתוקה.

Stirling products reviews | absolute sound ls 3/6 | stereophile  ls 3/6 | absolute sound ls 3/5 | stereophile ls 3/5 | m.hennessy sb-88 | For all reviews

Lindemann

בתהליך התכנון והייצור מתבססת חברת Lindemann על ניסיון עשיר שנצבר ב 30 שנות פיתוח מוצרי אודיו :רמקולים, מגברים ומקורות דיגיטליים.

הבסיס למוצרי high-end הינו אופטימיזציה זהירה של כל הפרטים, בחירה נכונה של רכיבים באיכות הגבוהה ביותר, כיוונון עדין ניסיון והבנה אודות ההשפעות השונות על הצליל וכל זאת כדי להשיג את איכות הנגינה הטובה ביותר. מבחר המוצרים החדשים מתוכננים ומיוצרים בעזרת הטכנולוגיות החדישות ושיטות ההנדסה הטובות והעדכניות ביותר שיש לשוק להציע, יחד עם זאת תוצאת הצליל הסופית נבחנת בעזרת כלי המדידה החשוב ביותר והוא אוזניים שלנו !

כל אלו יובילו לתוצאות משובחות שיעניקו תוצאות משכנעות לאורך שנים רבות .

Lindenmann products reviews | hi fi news | audio Germany | fidelity | 6 moons | For all reviews

Manger

חברת Manger הינה חברת בוטיק גרמנית הפועלת בתחום ייצור רמקולים כ-50 שנים. מייסד החברה ג'וזף מנגר אשר חיפש צליל נאמן למקור חקר ופיתח אלמנט רמקול ייחודי (transducer) נושא פטנטים אשר מפיץ את גלי הקול בתנועה המתפשטת בצורה מעגלית (בדומה למעגלים הנוצרים לאחר זריקת אבן למים) ולא בדרך הקונבנציונלית המוכרת.
תכנון ייחודי זה יצר רמקול המאופיין בצליל ריאליסטי, מדויק ומפורט מבלי לעייף את המאזין. תכונות אלו והצליל המדויק קסמו לשוק האולפנים המקצועי, שם התמקדה פעילות החברה בשנותיה הראשונות. במקביל קיבלה פניות נלהבות מחובבים שנחשפו לצליל המיוחד שבקשו רמקול לשימוש ביתי המבוסס על האלמנים הייחודיים.
החברה מייצרת מספר דגמי רמקולים ריצפתים ומדפים, פסיביים או אקטיביים – המתאפיינים כולם בחוויית סאונד ייחודית ומרגשת.

Well Tempered Lab

מאז שנות השמונים מתמחה well Tempered Lab בפיתוח ויצור פטיפונים בתכנונו וברעיונותיו המקוריים והייחודיים של , William Firebaugh באותם ימים מהנדס בחטיבה האווירית של פורד. החברה מתאפיינת בתכנון ובגישה ייחודית וחשיבה מחוץ לקופסא וזכתה להכרה ולאין ספור פרסים ובקורות נלהבות במגאזינים נחשבים.

מגוון הפטיפונים של חברת well tempered נבנו תוכננו באופן ייחודי המכיל פתוחים נושאי פטנט רשום וכל זאת במטרה לאפשר הנאה מקסימלית מאוסף התקליטים האנלוגיים שלך.

Your cartridge will get the ride of is life" w.f "

Well tempered lab products reviews | sterophile art dudley  | the audio beat | hi  fi chice simplex | hi fi + | For all reviews

Dynavector

חברת Dynavector היפנית הינה אחת מהחברות המוערכות והמובילות בתחום ראשי MC בעולם.
פיתוחים טכנולוגים המבוססים על תאוריות חדשניות מבית מדרשו של ד"ר טומינרי וטכנולוגיות ייצור ייחודיות, הן המאפשרות את התכונות המוזיקליות הנהדרת של ראשים אלו.
לחברה מוניטין רב של למעלה מ-40 שנות פעילות מקצועית בתחום פיתוח וייצור ראשי MC, זרועות ייחודיות לפטיפון, פונוסטייג' ושנאי Step up. החברה זכתה בפרסים וביקורות משבחות ממיטב כתבי האודיו הנחשבים ואין ספור חובבים נלהבים הם אשר מציבים החברה בראש יצרני ראשי ה MC ביפן ובעולם כולו.

Dynavector products reviews| For all reviews

Pro-ject audio

Pro-ject audio הינה חברה אוסטרית מהמובילות בעולם בייצור מוצרי אודיו.
החברה הינה יצרנית הפטיפונים האיכותית והדומיננטית בעולם, בתחום המחירים הבינוני- נמוך.
Pro-ject audio זכתה לפרסום ומוניטין רב בשלל ביקורות, הן מצד העיתונות המקצועית והן מצד הלקוחות וזאת בשל התמורה הגבוהה למחיר (VFM) ואיכות הצליל יוצאי הדופן .

הקו המנחה את החברה בפיתוח מוצריה הוא פשטות הפעלה ואמינות רבת שנים. בנוסף למגוון הפטיפונים לחברה מבחר גדול של מוצרי אודיו כגון : פונו סטייג', מגברים, סטרימרים, נגני CD,רמקולים ומוצרים משלימים.

Project Audio products reviews | EISA product of the year 2015-16 | audiophile | What hi fi | Tone audio | techradar | stereophile | For all reviews

Ortofon

חברת ortofon , היא יצרנית ראשי הפטיפון , הוותיקה והנודעת בעולם
החברה פועלת מדמנרק ופעילה משנת 1918 .

חברת ortofon הינה מחלוצות פיתוח ראשי פטיפון בטכנולוגיית MC.
דגמי עבר , כדוגמת ה-SPU (אשר עדיין מיוצר) הינו דגם אספנות , המבוקש אף כיום , על ידי חברות בוטיק יפניות.
לחברה פטנטים רשומים רבים ויכולות ייצור מתקדמות .
הניסיון הרב והיכולות הטכנולוגיות הגבוהות , סייעו בפיתוח והשקה של סדרת ראשי MC משופרים במחיר אטרקטיבי , כל זאת מבלי להתפשר על איכות הבנייה והצליל בו נודעים ראשים אלו ( פירוט, מהירות ופתיחות ) .
לראשים מסוג זה (MC ) , דרוש מגבר בעל דרגת הגברה תואמת או שנאי step up.
לחברה מספר סדרות של ראשי פטיפון, הן MM והן MC אשר מהוות פתרון לכל תקציב וטעם.
החברה מייצרת מגוון מוצרים משלימים כגון, שנאי step up, כבלי זרוע, כבלי אינטרקונקט וכבלי רמקולים , המיוצרים מנחושת ברמת ניקיון גבוהה OFC או מכסף.

Ortofon products reviews | The absolute sound | hi fi world | positive feedback | Tone audio | For all reviews

Vitus Audio

חברת Vitus Audio שייכת למועדון המצומצם והאקסקלוסיבי מאוד של יצרני אודיו high end בטכנולוגיות solid state ברמה הגבוהה ביותר.
מוצרי Vitus משלבים את היתרונות הסוניים של הגברה טרנזיסטורית ושל הגברה מנורתית, אך ללא החסרונות של כל אחת מהן – זו הסיבה הגורמת למוצרי החברה להתבלט אפילו במועדון האקסקלוסיבי והמצומצם הזה. המשמעות היא כוח, אחיזה, טוהר, מיקוד, דיוק ודינמיקה מדהימה, אך יחד עם זאת ביצועים נטולי עייפות אנליטית, ללא חריפות בתדרים גבוהים וללא תחושת סטריליות המציקה לאוזן.
בדומה למגברי המנורות הטובים ביותר, פירושו גם עושר, מרקם, זרימה, חום, תלת ממדיות ומוחשיות נהדרת עם רמות פירוט עדינות במיוחד אך ללא גרעיניות, ללא תוספת צבע וחוסר דיוק. מעבר למונחים האודיופיליים, Vitus מאפשרת חווית האזנה טבעית להפליא המציעה חיבור אמיתי למוזיקה ולאמן המבצע – נראה שהמגבר עונה לכל המאפיינים שרוב האנשים מחפשים מהמוזיקה שלהם.
בנוסף לסאונד הנהדר, האסתטיקה האלגנטית ואיכות הבניה יוצאת הדופן,Vitus היא חברה טכנולוגית עדכנית, בעלת מגוון מוצרים חכם מאוד, וורסטילית ובעלת מענה לדרישות ופתרונות האזנה עכשוויים המייצרת גם יחידות all in one וכרטיסי תוספת של phono/dac/streamer ועוד.

Vitus Audio products reviews | The absolute sound | hi fi world | positive feedback | Tone audio | For all reviews

TAD

חברת TAD LABS היפנית הינה יצרנית מוצרי אודיו high end היחידה ביפן המתמחה
בפיתוח ויצור רמקולים בצד רכיבי הגברה ונגנים.
ל- TAD פילוסופיה ותכנון של מוצרים ותיקים לצד פיתוחים ופטנטים רשומים המיושמים
בלעדית במוצרי החברה.
החברה מחויבת לקיים מסורת ותיקה וקפדנית זו של יצירת מוצרים המספקים חווית האזנה
מוזיקלית ייחודית ובעלת נשמה – אין מבקר בתערוכות האודיו הנחשבות בעולם שאינו יוצא
נפעם מחדר ההדגמה של החברה.
כל אלו בצד חתירה מתמדת לשיפור טכנולוגי והחיפוש אחר השלמות של שחזור הצליל –
הם שיוצרים את גאוות המשתמשים במוצרי TAD ברחבי העולם.

TAD Technical Audio Devices Laboratories, Inc. website

Pawel acoustics

חברת בוטיק שוויצרית נודעה בעולם בשנות התשעים בזכות סדרת הרמקולים המוניטורים PA- 1  אשר זכו לביקורות מדהימות ולמעמד "קאלט" ע"י חובבי האודיו.

בשנים ההם שווקו תחת המותג ensemble , מזה שני עשורים ממשיכים רמקולים ייחודיים אלו  להיבנות ולהימכר על ידי המתכנן והבעלים ,הרי פאוול-מהנדס וטכנאי סאונד, תוך הקפדה על ביצועים מוסיקליים יוצאי דופן.

רמקולים אלו מיועדים לחללים קטנים, מבטיחים חוויית שמע ייחודית ,אך אינם מתאימים לכל כיס.

Thales

מתמחה במוצרי high end בתחום האנלוגי, זרועות תוצרת Thales זכו לתגובות נלהבות בשל איכותן ובשל הפיתוח הייחודי, נושא פטנט, המקנה עקיבות tracking מדויקת מאד ובכך יוצרת דיוק יוצא דופן בניגון תקליטי הווניל.

מוצריה, פטיפון TTTC,זרועות מסוג Simplicity II ו Easy מתוכננים ונבנים על פי מסורת יצרני השעונים השוויצרים, הקפדה על יצור מדויק מאד בסטנדרטים גבוהים, הבאים לידי ביטוי באיכות השמעה מוסיקלית טבעית וניטרלית .

זרוע מתוצרת Thales תתאים למרבית הפטיפונים האיכותיים ותשדרג משמעותית את חווית האזנה.

Thales products reviews | Hi fi & records | Equipment review | For all reviews

EMT

חברת EMT פועלת בתחום האודיו משנת 1940. בתחילת דרכה עסקה החברה בתכנון וייצור ציוד בדיקה לאולפני שידור.
בשלהי שנות ה-50 התמחתה והובילה את שוק הפטיפונים לאולפני השידור ברחבי העולם (עדיין פריט אספני נחשק בימים אלו),שיתפה פעולה עם חברת Ortofon הדנית וחברת Thorens השוויצרית, מכאן אך טבעי היה שהחברה תפתח זרועות וראשים מתוצרתה.
בשנת 1965 הושק ראש MC מדגם TSD 15 אשר מיוצר מאז ועד היום ויש לו קהל מעריצים נלהב. תחום ייצור ראשי MC וזרועות לפטיפון הביא לחברת EMT את מעמדה בשוק החובבים הביתי, הכולל קו מוצרי ראשי MC ייחודי של EMT אשר פותח במהלך השנים וזאת בצד היות החברה ספק ראשים עבור יצרנים אנלוגיים נחשבים בתחום כברינקמן, רוקסן, איינשטיין, טיובאפון ועוד.
כיום חברת EMT הינה בבעלות חברת Thales השוויצרית, התכנון, הפיתוח והייצור מתבצע בשוויץ ברמות המסורת הייצור והדיוק השוויצרי – מוצרים אנלוגיים במיטבם.

EMT products reviews| For all reviews

 EAR Yoshino

טים דה פווריצ'יני (המכונה הברון) החל פעילותו בשנות ה-60 כבונה מכשירי הגברה בהתאמה אישית ללהקות רוקנרול ובפיתוח ושיפור ציוד הקלטה מקצועי עבור אולפני הקלטה.
בתחילת שנות ה-70 עבד עבור חברת Luxman היפנית ופיתח דגמים לחברות נחשבות בתחום כגון Quad, Musical Fidelity ועוד. 

בשנת 1976 הקים את חברתEAR Yoshino  בה תכנן וייצר את מגברי EAR 509 האגדתיים המיוצרים עד היום – מגברים אלו היוו אבן דרך לפיתוח מוצרי EAR לשוק האולפני המקצועי ולשוק חובבי האודיו הביתי.

המגברים של EAR Yoshino בתכנונו של "King of Tubes" אינם מגברי מנורות שגרתיים באף אחד מההיבטים : בתכנון, בצליל ובמראה. מגברים אלו הם מהנחשבים והמוערכים בעולם האודיו וזכו במהלך השנים בביקורות מעולות ופרסי הצטיינות. מאז ועד היום כוללים מוצרי החברה דגמי הגברה מנורתיים וטרנזיסטורים, קדם מגברים, מגברי כח, מגברים משולבים, מגברי פונו ואת סדרת הנגנים הדיגיטלית ה-  ACUTE.

מוצרי EAR זכו ברבות השנים בביקורת נלהבות ופרסי הצטיינות, מורכבים ידנית באנגליה ומתאפיינים בתכנון מעגלים מיוחד, באיכות בנייה, אמינות ובשחזור צליל קסום ואיכותי בסלון הביתי.

Ear products reviews| Interview with Tim De Paravicini

TechDas

חברת TechDAS היפנית הינה חברה המתמחה בייצור פטיפונים High End מהיצרנים הטובים בעולם.
התכנון, הפיתוח והייצור נעשים כולם ביפן ומשלבים טכנולוגיות קצה עדכניות בצד מסורות ייצור מדויקות המבוצעות על ידי בעלי מלאכה מסטרים בתחומם כמיטב המסורת היפנית.
התפישה והתכנון ההנדסי הינם תוצאה של חקר מעמיק ושיפור מתמיד על ידי צוות המהנדסים של החברה בראשות NishiKawa San וניסיונו הרב מתקופת עבודתו בחברת Micro Seiki המיתולוגית, הנגזר מחזון החברה – ניגון מוסיקה אנאלוגית במיטבה, באופן הקרוב ביותר למקור הגרוב בתקליט.
דגמי הפטיפונים מתוצרת TechDAS הנקראים Air Force וכשמם,ייחודיים ומבוססים על שימוש בטכנולוגיות אוויר אשר אוחזת בעזרת וואקום את התקליט לפלטה כמקשה אחת ומצד שני מייצרת מיסב אוויר נטול חיכוך.
מוצרי TechDAS הינם מוצרי state of the art ומיועדים לאנשים המחפשים את המוצרים הטובים ביותר.

TechDas reviews|

Solidsteel

חברת solidsteel הינה חברה איטלקית המתמחה , במתן פתרונות איכותיים להעמדת ציוד אודיו. החברה מציעה מבחר מעמדי שיכוך לציוד אודיו, וידיאו, בסיסים למגברי כח, מעמדים לרמקולים ומדפים ייעודיים לפטיפונים. בכדי למזער תהודות, תוכננו המעמדים תוך הקפדה על עקרונות פיזיקליים , שיפרקו אנרגיות לא רצויות אל הסטנד עצמו ומשם לאדמה, וכך מספקים הם ניטרליות אקוסטית.

בשנים האחרונות ובהתאם למגמה העולמית, התמקדה החברה בפיתוח סדרה מודולרית.
בתכנון סדרה זאת  נעשה שימוש בקווי עיצוב נקיים ,תוך שמירה על רמות מחיר אטרקטיביות לצרכן .

Solidsteel products reviews| For all reviews